• Свеж
Dxhmoneyh Градници За Жени Полка Точка Удобно Плус Големина Градник Назад Тока Тенок Дел Мајка Долна Облека

Dxhmoneyh Градници За Жени Полка Точка Удобно Плус Големина Градник Назад Тока Тенок Дел Мајка Долна Облека

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Градници За Жени Полка Точка Удобно Плус Големина Градник Назад Тока Тенок Дел Мајка Долна Облекакарактеристики : 1.Ставете го вашето тело во целосно опуштен статус.2.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.Сезона : четири сезонски пол : Женска Пригода : мода, секојдневен материјал : Најлон Како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека +Супер мека ткаенина dxhmoneyhx користи најлонски материјал, кој е мек и дише, носејќи максимална удобност на вашата кожа. Беспрекорната ткаенина што не се протега, исто така, обезбедува крајна контрола и удобност за време на вежбањето. ●ПРЕПОРАКА ЗА ГОЛЕМИНА●Имаме многу големини, Бидејќи ова е градник со мала големина, предлагаме да добиете една или две големини поголема од нормалната. Или ве молиме погледнете ја нашата табела со големини, следејќи ги чекор 1 и чекор 2 за да ги измерите долната биста и бистата во см за да ја пронајдете вашата соодветна големина. ●БЕЗЖИЧЕН ГРАДНИК}карактеристиката На Градникот Dxhmoney HX е тоа што безжичниот дизајн го прави градникот многу мек, еластичната ткаенина обезбедува доволно поддршка за градите, ќе ја задржи формата по миењето,полесно е да се измие подлогата. ●ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ за РАМО ● Градникот За Маици Dxhmoney HX ќе се чувствува прекрасно со која било ваша облека. Прилагодливите ремени за рамо, Уникатниот дизајн На Маичката ќе Ја Обликуваат совршената форма на градите. ●ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА ОБЛЕКА : Натерајте го секој клиент да ужива во најдоброто шопинг искуство е нашиот принцип на услуга. Ако имате било каква големина или проблем со квалитетот, ве молиме контактирајте не Преку Е-Пошта На Амазон. Ќе ја испробаме нашата најдобра брзина за да ви помогнеме да го решите проблемот. Градниците Dxhmoney HX се совршени за девојки и жени, и дефинитивно се најдобриот избор за вашиот состанок, свадба, секојдневно, сладок сон, слободно време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне