• Свеж
Секси Танц Дами Летни Шорцеви Бермуди Со Среден Струк Кратки Панталони Еднобојни Дно Обични Мини Панталони Тренингот Сина XL

Секси Танц Дами Летни Шорцеви Бермуди Со Среден Струк Кратки Панталони Еднобојни Дно Обични Мини Панталони Тренингот Сина XL

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летни Кратки Панталони, Дневни Шорцеви, Бермудски Кратки Панталони Тип На Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење, Права Нога, Еластична Боја На Половината : Светло Виолетова, Сина, Каки, Темносина, Светло Сива (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук 5% спандекс Должина : Краток Струк : Среден Струк Сезона : Пролет, Лето Прилики : Дневно, Вежбање, Јога, Пешачење, Спорт, Секојдневни Карактеристики : 1. 95%Памук 5% Спандекс, ова лето шорцеви за жени, мека и удобна, дише и пот-апсорпција, кожата-пријателски ткаенина дава жените носат овие обични шорцеви удобно искуство.2. Овие женски шорцеви одлично одговараат на маици, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали, патики итн.3. Женски шорцеви со среден струк џогери, летни атлетски кратки панталони, еластични панталони со еластична половина бермудски кратки панталони, шорцеви за салон во еднобојна боја.4. Совршен за јога, активен, теретана, истражување, качување, трчање, возење велосипед, активности во затворени простории, џогирање, пешачење, пешачење, вежбање, патување, велосипед.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Летни Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони Со Среден Струк, Еластични Шорцеви за Половината. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Шорцеви Со Среден Струк Џогери, Летни Атлетски Кратки Панталони, Шорцеви За Вежбање Во Теретана, Шорцеви За Салон Во Еднобојна Боја. Повод-Долни Летни Шорцеви Погодни За Одмор, Ноќно Излегување, Пешачење, Вежбање, Домашна Облека или Секојдневно Носење. Натпревар-Бермудски Кратки Панталони За Жени Можат Совршено Да се Совпаднат со Сите Видови Маици, Блузи и Спортски Градник.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне