• Свеж
Псиакги бејзбол капа Женска Рачна Капчиња Коса Ткаена Коса Нето Капа За Коса Ноќно Капаче Сина + една големина

Псиакги бејзбол капа Женска Рачна Капчиња Коса Ткаена Коса Нето Капа За Коса Ноќно Капаче Сина + една големина

DEN 143.68

Од стока
Во продавницата

Жените Рака Капчиња Коса Ткаени Коса Нето Коса Капа Ноќ Спиење Капа Карактеристики : можете да ви донесете повеќе шарм и шарм и да ви донесете посреќно расположение. Една големина одговара најмногу ,растеглива Мека и модерна Многу удобна, совршен подарок за себе или за пријателите. Можете да го подарите како подарок на вашиот пријател, љубовник или себеси. Одлично За Секојдневно, Плажа, Клуб, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Нов моден дизајн, Многу популарен. Аплицирајте за полот : Големина На Жените : една Големина дијаметарот на лентата за коса : Околу 58 см Боја : Бела,Црна,Сина,Морнарица,Црвена,Розова,Црвена Вино,Портокалова,Кафе,Топло Розова, Беж, Каки Количина : 1* Содржина На Пакетот Капа За Коса : 1* капа За Коса псиакги Бејзбол капа За Жени Рачно Капчиња Коса Ткаена Коса Нето Капа За Коса Ноќно Капаче Сино + Една големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне