• Свеж
Бебе Биди Моја ПОРОДИЛНА Нега ПОРОДИЛНА Породилна Наметка и ЌЕБЕ За ПОВИВАЊЕ За Девојчиња Со ТАТО Маица, Наметка За Бременост, Комплет За Женска Породилна Облека

Бебе Биди Моја ПОРОДИЛНА Нега ПОРОДИЛНА Породилна Наметка и ЌЕБЕ За ПОВИВАЊЕ За Девојчиња Со ТАТО Маица, Наметка За Бременост,

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Комплет за труд-Наметка за Нега за Породилно Породување И Ќебе За Повивање За Бебиња Со Тато Маица. Купи како сет и зачувај!. Оваа листа не ја вклучува ноќницата. Купи како сет и зачувај. Ве молиме изберете ја големината пред бременоста во паѓачкото мени. Подготвен за испорака од КТ!. 4 Парче Во Собата : . 1 Породилна Облека За Испорака. 1 Тато Маица-100% Рингспун памук. 1 Ќебе За Повивање-двослојно 32"; х 32". 1 Новороденче лента за Глава 0-6 месеци. . 95% памук / 5% спандекс. ®︎ 2 скриените странични џебови се доволно големи за да го држат телефонот, влошките за нега и многу повеќе. Перење во машина, сушење на суво ниско ниво. Ременот е зашиен во задниот дел на наметката за дополнителна удобност и удобност. ● Паметно поставениот појас седи високо на стомакот за да ја собере вашата растечка испакнатина. . Завиткајте се со стил за време на бременоста и пошироко. Нашите Наметки се совршен додаток во стилот. Спакувајте една во торбата за престој во болница, поп за оние први слики со вашето ново бебе и чувајте ја при рака за посетителите по породувањето. Овој комплет Мајка И јас овозможува најслатките први фотографии да не ги спомнуваме забавните отпечатоци за вас и вашето малечко. Женствено и практично, ве покривме со бројни отпечатоци. Подготвени за испорака, овие женски и забавни облеки се одличен туш за бебиња или мајка за подарок. Таа може да се чувствува стилски и сепак лесно да оди по салите на нејзиното породилно одделение или да го храни своето новороденче во удобност. Достапни во две големини, s/M И L/XL, нашите наметки се изработени од 95% памук/ 5% спандекс и се мијат, како и носат. Прицврстениот појас помага лесно да се намали големината од испакнатина на стомакот до доилка, овозможувајќи дарежливи промени од породилно до породување во постнатални денови и ноќи. Испорака Наметка & Појавување На Завој Ќебе И Новороденче Шапка Во Собата Со Тато Маица. Прави совршен подарок за туширање за бебиња. Болничкиот Залив Мора Да Има. 95% Памук 5% Спандекс. Спакувајте го овој комплет во вашата болничка торба за престој во болница, облечете ја наметката за тие први слики со вашето ново бебе и чувајте ја при рака за посетителите по породувањето. Се чувствуваат стилски и сеуште лесно одат во салите на породилното одделение или го хранат вашето новороденче во удобност. Прицврстениот појас помага лесно да се намали големината од испакнатина на стомакот до доилка, овозможувајќи дарежливи промени од породилно до породување во постнатални денови и ноќи. Наметка Достапна во 3 големини. Ве молиме изберете ја вашата големина пред бременоста : s/M 0-10, L/XL 10-20 и 2 XL-3 XL 22-24 . Машина за перење. 2 паметно скриени странични џебови. Татковци Tshirt Е Достапен во 6 Големини S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. изберете ги вашите големини соодветно од паѓачкото мени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне