• Свеж
Човек Пот Панталони Нов Клиренс Мажи Обични Модни Спортски Панталони Божиќни 3д Печатени Еластични Панталони

Човек Пот Панталони Нов Клиренс Мажи Обични Модни Спортски Панталони Божиќни 3д Печатени Еластични Панталони

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Мажи Обични Модни Спортски Панталони Божиќни 3д Печатени Еластични Панталоникарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски И моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : 95% полиестер 5% спандекс должина : Тип На Долга Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Панталони.Usukeuwaisthiplengssmall483472cm/28.35"107cm/42.13"106cm/41.73"Големина : Големина. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 72cm/28.35 "Колк : 107cm/42.13 " Должина : 106cm/41.73" Полиестер. Затворање на врвка. Стил : полиестер, мек, растеглив, лабаво вклопување, Машки Модни Атлетски Џогери панталони за мажи пролет лето fall. Машинско Перење. Сите натпревар : овие можат да бидат во комбинација со различни тимови. Без разлика дали станува збор за трчање, бадминтон, тенис, фитнес, кошарка, качување и други спортови или како домашна секојдневна облека, таа е соодветна. ●ДОЖИВОТНА ПОДДРШКА : ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне