• Свеж
баок маици кошули за жени блуза плус v вратот туника маица печатени повик големина лабава летни жени плисирана женска блуза женски врвови

баок маици кошули за жени блуза плус v вратот туника маица печатени повик големина лабава летни жени плисирана женска блуза

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Блуза Плус V Вратот Туника Маица Печатени Повик Големина Лабава Летна Женска Плисирана Женска Блузакарактеристики : Забелешка : Duecan гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.1 x Women Top NOTE : Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била јака : V-Вратот Помал од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Секојдневен Секси Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, летен и Пролетен секојдневен Капут.Повод : Секојдневен Материјал : Полиестеро3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење.Вестил : Секојдневен, Тип На Моден Модел : Печате2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и comfortable.to можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примената ставка Пол : Жени,Девојки Должина На Ракавот : Краток Разговор Со Ракави : Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Должина : 68см/26.77" . Големина : М Биста : 102см/40.16" Рамо : 41.5 см/16.34 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Рамо : 43см/16.93 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 44.5 cm/17.52 "Должина : 74cm/29.13". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 46cm/18.11 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 47.5 cm/18.70" Должина : 78cm/30.71 " маици кошули за жени. женски врвови. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне