• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ АРИЗОНА ДРАВНА ЦВЕТСКИ САГУАРО БЛОСОМ ТИНГИГРАФИЈА ДИЗАЈН ГРАФИЧКИ АРТ БЛАТИНСКИ ПРОДАВНИЦИ ПРИРАЧНИК ПРИНТИ

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ АРИЗОНА ДРАВНА ЦВЕТСКИ САГУАРО БЛОСОМ ТИНГИГРАФИЈА ДИЗАЈН ГРАФИЧКИ АРТ БЛАТИНСКИ ПРОДАВНИЦИ ПРИРАЧНИК ПРИНТИ

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : графики; цветен дизајн; шема; Аризона. Дизајн од Дафне Полсели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне