• Свеж
Тава Од Нерѓосувачки Челик Европски Стил Тава За Овошје Сад За Чување Десерти Тава За Торта

Тава Од Нерѓосувачки Челик Европски Стил Тава За Овошје Сад За Чување Десерти Тава За Торта

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Опис. Ова е овошна закуска плоча, изработена од материјал од нерѓосувачки челик, практична и издржлива. Можете да чувате многу храна, како што се бонбони, закуски, чоколадо, сушено овошје, ореви итн. Исто така е совршен подарок за пријателите или семејствата, ќе им се допадне. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Нерѓосувачки Челик. - Големина : Околу 28,00Х28, 00Х2, 70см/11, 00Х11, 00Х1, 06ин. - Уникатен изглед и нова креативност, погоден за дневни или празнични собири, како што се сушено овошје, торта со слаба сума, попладневен чај итн.. - Дизајн на ролни рабови, тркалезни и мазни; дното Што не се лизга, не ја повредува масата. - Совршена текстура, елегантен изглед, извонредна изработка, нежна и декоративна. - Неговата површина е мазна и без крзно, не ви ја оштетува раката или сарафаните итн. - Тоа заштедува простор за вашиот дом, носејќи нов изглед и за вашиот дом. Уникатен изглед и нова креативност, погоден за дневни или празнични собири, како што се сушено овошје, торта со слаба сума, попладневен чај итн.. Дизајн на ролни рабови, тркалезни и мазни; дното Што не се лизга, не ја повредува масата. Совршена текстура, елегантен изглед, извонредна изработка, нежна и декоративна. Неговата површина е мазна и без крзно, не ја оштетува вашата рака или сарафани итн. Тоа заштедува простор за вашиот дом, носејќи нов изглед и за вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне