• Свеж
Чудо на нација девојки Поинтел кардиган џемпер, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки Поинтел кардиган џемпер, големини 4- & плус

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Classy се среќава со симпатична со овој сладок Поител Кардиган од Wonder Nation. Одликувајќи се со класични детали за предниот дел од предниот дел и дијаманти, овој џемпер сигурно ќе додаде нешто дополнително на нејзиниот изглед. Продаден исклучиво на. Вратот на екипажот. Долги ракави. Копче-фронт. Детали за дијаманти за очи. Ребрести полите и манжетни. Достапно во разновидни бои. Докажано дете Тешко : Супер-мекото удобност . 55% рециклиран полиестер/23% модал/22% полиестер. Машина за перење. Увезени. Поинтел кардиган џемпер за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне