• Свеж
Samsung Yepp 2 GB MP Player, Green, YP-K3JQG

Samsung Yepp 2 GB MP Player, Green, YP-K3JQG

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Samsung K3 е најтесен MP3 плеер со можност за претплата на пазарот. K3 го користи OLED дисплејот на Samsung со светлина што емитува допир на допир, комбинација која собра критичко признание. Samsung Yepp 2 GB MP3 плеер, Green, YP-K3 JQG платформа Поддржана : компјутер. Големина на екранот : 1,8 ". Големина на екранот : 1,8". Формати на слика : jpeg. Аудио формати : MP3, WMA. Време на траење на батеријата : 20 часа. Формати на слика : jpeg. Аудио формати : MP3, WMA. Време на траење на батеријата : 20 часа. УСБ : Да.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне