• Свеж
Чудо на нација графички маица со долги ракави поделени пом

Чудо на нација графички маица со долги ракави поделени пом

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Оваа чудо нација модна пулвер гроздобер измиена маица е електрична! Одликувајќи се со преден грмотевици за печатење и ох-толку удобна мешавина од памук, овој моден врв ќе стане бројот еден да оди во вашиот плакар! Гроздобер измиена графичка маица со долг ракав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне