• Свеж
Кружна кадифена перница на Модрн, мав

Кружна кадифена перница на Модрн, мав

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Перницата за декоративни подни кадифени тркала со модерн, совршено комбинира елементи на модерен и ретро дизајн. Оваа кадифен, преголема кружна перница на подот има зачудувачки изглед и мека текстура. Отстранлив капак во полиестер со лесна нега го прави чистењето на самото ветре, а поли-полнење обезбедува дебеличка, целосна форма. Длабоките бои му даваат на оваа премија перница допир на гламур среде ретро дизајнерските елементи, а копчето во центарот го прицврстува изгледот. Како дел од колекцијата Mod RN, ова парче е дизајнирано со квалитет и достапност на ум. Спарете ја оваа раскошна перница со подот со други прикажани парчиња од Modrn за да создадете преработен простор за зачувување. Тоа е курирана линија на мебел и декор, во која има зачудувачки збирки на современи парчиња-по цени што секој може да си го дозволи. Изградбата на квалитетот на врвни материјали спарени со врвни дизајни ветуваат кохезивни, трајни изглед за вашиот дом. Бои што работат беспрекорно, стилови што ви зборуваат - сето тоа се соединува за да си играте и лесно да создадете свој простор за потпишување. Без оглед, може да се постигне стил за најдобар во модерното живеење - тоа е вашиот сопствен модул. Димензии : 24 дијамант. Во . тапациран со 100% полиестер со лесна нега. Пополнете ја топлината и формата за задржување на формата. Меко до до-допир. Лесно за чистење, отстранлив капак. Тркалезна форма во вашиот избор на достапни бои. Цврста боја со дизајн на центарот на копчињата. Само чисто место. Дел од ексклузивната линија Mod RN.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне