• Свеж
Атлетски работи Девојки Активен четвртина палтовер и нозе со 2 парчиња активен сет, големини 4- & плус

Атлетски работи Девојки Активен четвртина палтовер и нозе со 2 парчиња активен сет, големини 4- & плус

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Оваа атлетска работа четвртина патоловер и нозе ги има сите! Вашиот спортист ќе ја сака ткаенината без ознаки за да ја задржи удобна преку секоја активност. четвртина поштенски. 100% рециклиран полиестер, решетката со рамен бек. Нозе. 86% рециклираат полиестер, 14% спандекс, Jerseyерси. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Хелегите ги карактеризираат страничните џебови. Без ознака. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, користете само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Направено во Индонезија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне