• Свеж
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Petite maltese' кучиња и кутриња - зелена, бела боја

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Petite maltese' кучиња и кутриња - зелена, бела боја

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Petite maltese' кучиња и кутриња - зелена, белпетит малтешки, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне