• Свеж
Човекот за девојчиња за чудо на нација, градник за маица, 2-пакет, големини 30A-38A

Човекот за девојчиња за чудо на нација, градник за маица, 2-пакет, големини 30A-38A

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Секојдневен сигурен основен што го баравте, девојчињата жичани маици градник 2 се направени со нејзината удобност и поддршка во умот. Маицата меѓу градните градници се дизајнирани со микрофибер ткаенина со лесно наредени обликувани чаши за да и ’дадат поддршка, скромност и удобност што и е потребна во текот на денот. Овие безжични градници имаат врзан дно бенд за да ја одржат во место без оглед што носи денот. Девојки жичани градници имаат врзани крилја без шоу под облека. Одличен градник за обука да се слоши под облеката и да се смени во и надвор од кога е во движење. Girls training bra pack includes two Wonder Nation Girls Wirefree T-Shirt Bra 2 Pack. Her first big girl bras, these t-shirt tween bras are designed with soft, stretch fabric with lightly lined molded cups to give her the support, modesty, и удобност и е потребна во текот на денот . Овие безжични градници имаат врзан дно бенд за да ја одржат во место без оглед што носи денот. Под облека и промена во и надвор од кога е во движење . Затворање на кука и затворање на очите . Дополнителни бои на располагање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне