• Свеж
Пилешко сусам од ѓумбир со пржен ориз

Пилешко сусам од ѓумбир со пржен ориз

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Направете го вашиот следен оброк наш пилешко сусам со пржен ориз. Овој оброк е преполн со вкус и прави одлично решение за оброк за секој што живее зафатен начин на живот. Сè е подготвено да одите, така што сè што треба да направите е да се излупи половина од филмот и микробранова печка на високо три до три и пол минути или да се готви во рерната (следете ги упатствата на пакетот). И тоа е тоа! Една порција е 450 калории и вклучува железо, калиум, калциум и други витамини, за да можете да се чувствувате добро за вашиот избор. Уживајте во вкусни, подготвени за јадење со вкус со нашето пилешко сусам со пржен ориз. Пилешко сусам од ѓумбир со пржен ориз : вкусно комбо на состојки. Доаѓа подготвено за јадење; Само микробранова печка на високо 3-3,5 минути или варете ја во рерната (следете ги упатствата на пакетот). 450 калории по порција; 15g маснотии. Вклучува железо, калиум, калциум и други витамини. Одлично за зафатени, поединци и семејства. Пука со вкус. Брз и лесен за подготовка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне