• Свеж
Мешана плетена патики за жени во Авиа

Мешана плетена патики за жени во Авиа

DEN 271.68

Од стока
Во продавницата

Удобност за удобност удобност! Обучуваат овие жени плетени тренери! Одликувајќи се со инженерски плетен горен за удобност, со систем за лакирање за безбедно вклопување, овие тренери се подеднакво совршени за тренингот, прошетка или секое време кога сакате удобен чевли. Ултра лесна категорија Ева надворешна страна само ја подобрува удобноста. Women'sенски тренери за плетење во Avia. Инженерски плетен горен. Јака слична на чорап со систем за лакирање. Ева Мидало и надворешна плоча.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне