• Свеж
Графичка маица на вратот на вратот на девојчињата Лило и Стич со кратки ракави, 2-пакувања, големина xs-xl

Графичка маица на вратот на вратот на девојчињата Лило и Стич со кратки ракави, 2-пакувања, големина xs-xl

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Нејзиниот омилен лик на Дизни, Стич, е прикажан на симпатична две пакувања графички маички. Со разнобојни отпечатоци од бод и ангел, графичките тимови на овие девојки прават одличен додаток на нејзината гардероба со некој стил инспириран од Дизни. Овие тимови имаат удобна силуета со краток ракав, и се спаруваат со нејзините шорцеви, џогери или хеланки за целосен изглед на денот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Целата временска ткаенина. Сет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне