• Свеж
Safco производи со голем капацитет пластична чекор-на-канта конзерва, гал, црна боја

Safco производи со голем капацитет пластична чекор-на-канта конзерва, гал, црна боја

DEN 640.00

Од стока
Во продавницата

Зачини со отпад, пластични чекори со голем капацитет SAFCO®. Голем капацитет за области со висок сообраќај, како што се простории за паузи и простори за собирање. Карактеристиката на чекор овозможува лесен пристап до пределот на отпад, додека капакот помага да се прикрие содржината. Пластичен дизајн за издржливост. Тип на отпад за отпад : затворен отпад за отпадоци; (и) : пластика; ПРИМЕНА : Внатрешен отпад за отпадоци во затворен простор; Капацитет (волумен) : 23 Гал. Овој SAFCO производи со голем капацитет пластичен чекор-вклучен сад, 23 gal, црна е голема контејнери за отпад, пластика и стаклена стакло, чекор-ставка по намалена цена под 140 $ што не можете да ги пропуштите. Голем капацитет за области со висок сообраќај . функцијата за чекор овозможува лесен пристап до пределот на отпад, додека капакот помага да се прикрие содржината . пластика за издржливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне