• Свеж
Сино испружување Сликарство печатење на завиткано платно

Сино испружување Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. -Најно уметност платно печати од колективот на уметноста Мармонт Хил. Предмет : -АБСТАКТ. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Мулта -боја. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Канвас. -Size 40 "h x 40 " w x 1.5 "d - големина : голема 33 " - 40 ". Димензии : големина 40 " h x 40 "w x 1.5 " d - целосна висина - горе до дното : -40 ". Големина 40 " H x 40 "W x 1,5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -40 ". Големина 40 " H x 40 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 40 " h x 40 "w x 1,5 " d - Севкупна тежина на производот : -9,0 lbs. Карактеристиките на Marm9708 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Печатење на ликовно платно од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Предмет : Апстракт. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : Мулти-боја. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed Product Тип : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24" H x 24 "W x 1.5" D) : Мал 18 "-24". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 40 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 48". Севкупна ширина - од страна на страна : 48 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне