• Свеж
Карат Т.В. Дијамант солитер 10kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамант солитер 10kt прстен за ангажман на бело злато

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Дијамант во срцата. Месеризирај ја со презентирајќи го овој прекрасен 1/3 КТ. Т.В. прстен за ангажман на дијаманти, покажувајќи го нејзиниот простор во твоето срце. Империјал 1/3 Карат Т.В. Diamond Solitaire 10kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 1/3 Ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Поставување : Поставување на отворено во 10 KT Бело злато злато прстенот е достапен во големини 6-9 learn Morelearn за дијаманти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне