• Свеж
Georgiaорџија Булдогс ретро 12oz може да се полади, склопувачки

Georgiaорџија Булдогс ретро 12oz може да се полади, склопувачки

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Can Cooler одговара на 12oz конзерва и е изработена од пена со голема густина 1/8 "за да ви помогне да го одржите вашиот пијалок кул. Покажете го вашиот тимски дух следниот пат кога ќе имате потреба од ладилник. Официјално лиценцирана со лига и тим . 12oz може да се лади. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне