• Свеж
Хумор на старост само број балони на милар, сметај

Хумор на старост само број балони на милар, сметај

DEN 127.20

Од стока
Во продавницата

Додадете допир на лежиште на вашата роденденска забава кога го користите староста хумор само број балон на Mylar. Миларниот балон мери 18 ”и има отпечаток на две шеги отпечатени на спротивните страни опкружени со зелена граница. Продадени во пакувања од 3, балони со балон со миризби со сите материјали за забава со старост. Хумор од 3 старост Само број балони на милар. Милар балон мери 18 ". Милар балон за украси. Совршен за роденденски забави. Координати со други материјали за забава со старост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне