• Свеж
Пердуви женски плус големина панталони со џогер од руно

Пердуви женски плус големина панталони со џогер од руно

DEN 416.00

Од стока
Во продавницата

Peathersогрите на Feathers од руно земаат стилска удобност на ново ниво. Ова се пантолоните што ќе ги достигнете одново и одново .. тие се едноставно неодоливи. Материјал : 64% полиестер/33% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено со заострени нозе. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со рафле-кабел со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови за исецка. Карактеристики : Супер-меко чувство. Womenенски плус големина на руно џогери од пердуви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне