• Свеж
Pgeraug полиестер плус големина блузи за жени Чиста Боја Лента Патент Долги Ракави Блуза Маица женски врвови Црна XL

Pgeraug полиестер плус големина блузи за жени Чиста Боја Лента Патент Долги Ракави Блуза Маица женски врвови Црна XL

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 100см ракав : 59см РАМО : 43см должина : 66СМ . Големина : М Биста : 106см Ракав : 60см Рамо : 44,5 См Должина : 68см . Големина : Л Биста : 112см Ракав : 61см Рамо : 46см Должина : 70см . Големина : XL Биста : 118cm Ракав : 62cm Рамо : 47.5 См Должина : 72cm . Големина : XXL Биста : 124cm Ракав : 63cm Рамо : 49cm Должина : 74cm женски врвови, женски врвови облечени секојдневно, корсет врв, плус големина блузи за жени, врвови за култури за жени, врвови за корсет за жени, врвови за вежбање за жени, врвови за тенкови за жени, врвови за излегување за жени, врвови за култури, блузи за жени, врвови за жени, Бел КРОП Топ, Женски Блузи Со долги ракави, есенски блузи За жени, Преголеми маици за жени, маици од кархарт за мажи, маици за жени, бели маици за мажи, кошула од галерија, машка маица, маици за мажи пакет, маици гилдан, маици со долги ракави, женски маици, маици ханес за мажи, црни маици за мажи мажи, ПРОФЕСИОНАЛНИ Клупски маици за мажи, Маици За Вратот V за Жени, кошули За вежбање со долги ракави за жени, прилагодени маици, бели маици за жени, смешни маици за мажи. Жените Мода Повик Чиста Боја Лента Патент Долги Ракави Повик Блуза Маица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне