• Свеж
Рико Индустрии Колеџ Висконсин Јазовци Стандардно Двострано Знаме На Автомобилот-16 19 - Силен Столб Што Се Закачува На Автомобилски Камион

Рико Индустрии Колеџ Висконсин Јазовци Стандардно Двострано Знаме На Автомобилот-16 19 - Силен Столб Што Се Закачува На Автомобилски

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

19 " Цврстата Пластична Прачка Лесно се Прицврстува На Прозорецот на Возилото. 2-Странично Најлонско Знаме Измерете приближно 14 " х 11". Карактеристики задебелени бои и тимска графика. Прави Одлична Идеја За Подарок за Вашиот Омилен Супер Обожавател. 19 " Цврста Пластична Прачка Лесно се Прицврстува На Прозорецот на Возилото. Двострано Најлонско Знаме Измерете приближно 14 "x11". Поддржете Го Вашиот Омилен Тим. Прави Одлична Идеја За Подарок. Официјално Лиценцирана Стока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне