• Свеж
Црни Сандали Жени Удобен Еластичен Појас Дијамантска Клин Пета Боемски Чевли На Плажа Римски Секојдневни Сандали Чевли За Жени Се Лизгаат На Сандали

Црни Сандали Жени Удобен Еластичен Појас Дијамантска Клин Пета Боемски Чевли На Плажа Римски Секојдневни Сандали Чевли За Жени

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Клин . Тип На Затворање : Еластичен Појас. Чевли Пета Висока : 4см/1.57". Висина на платформата : 2см/0,78". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24м/9,5" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" ЖЕНСКИ сандали рамно злато. женски сандали големина 7. платформа сандали жени облечени 2 инчи. чевли за жени сандали облечени потпетици. женски чевли со лак поддршка за работа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне