• Свеж
Базиреј Летни фустани за жени Цврсти Сесквин Ресел Фустани Женски Халтер Трендовски Мини Фустани Без Ракави Бели 3XL

Базиреј Летни фустани за жени Цврсти Сесквин Ресел Фустани Женски Халтер Трендовски Мини Фустани Без Ракави Бели 3XL

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Тип на ставка : Летни фустани за жени Цврсти Сесквин Ресни Фустани Женски Халтер Трендовски Мини Фустани без Ракави. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 100% Полиестерска Облека Должина : Краткост : Умерен Стил : Секојдневна, Улична Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Партиски Фустан. Нега на облека : Рачно перење ,машинско перење и суво закачување,не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овој Трендовски фустан е изработен од 100% Полиестер, тој е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Карактеристики : Женски Фустан Во Фустан Во Стилот На Фустан Во Стилот На Фустан Во Стилот На Женски Еднобојни Светки Без Ракави. Дизајн : Цврсти Фустани Без Ракави,Оглавници го прават овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани.Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен и стилски летен изглед . Погоден за забава, шопинг, работа,надвор и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне