• Свеж
БАР III Жените Се Вклопуваат И Одблесокот А-Линија Фустан, Црвена, 12

БАР III Жените Се Вклопуваат И Одблесокот А-Линија Фустан, Црвена, 12

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Внесете елеганција во вашата секојдневна мода Со Барот III Женски Фит И Одблесокот А-Линија Фустан. Стручно изработен Во Виетнам, овој фустан, изработен од 100% полиестер, нуди удобност со средна тежина завиткана во модерен стил. Цврстиот обичен фустан со одблесок се одликува со затворање од левата страна, надвор од стилот на рамото, 3/4 поделени ракави и асиметрична линија на полите, сето тоа кулминира со неверојатна силуета.Овој сосема нов, непроѕирен фустан од а-линија ОД БАР III носи воздух на софистицирана привлечност во нашата колекција женски фустани. Совршен за секојдневни излегувања или стилски викенд бранч, овој фустан прекрасно ја доловува вашата модерна, шикesетика. Женска Облека Големина 12. Материјал 100% Полиестер. Боја Црвена. Возрасна Група Возрасни. Увезени. Затворање Тип Навивам Заклучување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне