• Свеж
Племе Чувар 44 АПГН ЕЛМ ТРБ Бодиборд

Племе Чувар 44 АПГН ЕЛМ ТРБ Бодиборд

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Бодибордот На Племето Чувар Дизајниран од Професионални Бодибордери Ауеј И Вики Реал Дизајниран од ветеранот про бодибордери Ауеј и Вики Реал. Вие сте во текот на чепо стоковна куќа одбори. Време е да се засилиме до возење со перформанси и квалитет што е лесно за паричникот. Не мора повеќе да правите компромиси. Чуварот на Племето нуди врвно квалитетно флексно пп јадро со монистра со жица, дипломирани канали, светилки за прсти за зафат и форма што ќе работи за сите стилови на возење. Ова е најскапата полипро основна табла на пазарот со големини за деца до поголем возрасен. Големини : 34", 36", 38", 39" 40", 41", 42", 43" И 44"Карактеристики : * Големини : 34", 36", 38", 39" 40", 41", 42", 43" и 44"* Јадро : 1,2 pcf Полипропилен (Полипро)* Стрингер(и) : 1 Стрингер Од а-Одделение* Масна : HDPE* Опашка : Полумесечина 60/40 Шини* Канали : Дипломирани Канали* Светилки За Прсти : 2021yes / 2022 Не* Светилки За Нос : 2021 Не / 2022 Да* Поводник : (Купување одделно)Димензии : Должина : 34"ширина : 17"нос до широка Точка : 12"Нос : 9,5"Опашка : 15"Дебелина : 53мм должина : 36"Ширина : 18"Нос До Широка Точка : 15"Нос : 10"Опашка : 15,5"дебелина : 54 Мм Должина : 38"Ширина : 18,75"Нос До Широка Точка : 15,5"Нос : 10,5"Опашка : 16,25"Дебелина : 54 Мм Должина : 39"ширина : 19,25"Нос До Широка точка : 15,75"Нос : 10,75"Опашка : 16,75"Дебелина : 54мм должина : 40"ширина : 19,75"Нос До Широка Точка : 16"Нос : 11"опашка : 17"дебелина : 55мм должина : 41"Ширина : 20,5"Нос До Широка Точка : 16,5"Нос : 11,5"опашка : 17,5"Дебелина : 56мм Должина : 42"Ширина : 21"Нос До Широка точка : 16,75"нос : 11,75"Опашка : 18"Дебелина : 56мм Должина : 43"Ширина : 21.5"Нос до широка точка : 16.85"Нос : 12"Опашка : 18.5"дебелина : 56мм Должина : 44"ШИРИНА : 21.75"Нос До Широка Точка : 17"Нос : 12.25"Опашка : 18.75" најдобриот дел : Цената И Квалитетот! Дизајниран за целото Племе! Нуди сила, перформанси и издржливост и на децата и на возрасните во најкул бои. ГОЛЕМИНА : 9 различни големини. Погоден и за почетници до напредни возачи во големини кои најмногу одговараат. КАРАКТЕРИСТИКИ : Одлично за секое ниво на искуство. Овие табли нема да се истрошат. Тие се направени за секојдневна и честа употреба. Стрингер за поддршка на возачот и овозможи брзина по линијата на бранот. ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Дизајниран Од професионалните бодибордери Џеј и Вики Реал. Тие стојат зад своите производи со 100% задоволство!. МАТЕРИЈАЛИ : Карактеристики 1.2 pcf pp јадро, а-одделение стрингер, HDPE дното, заедно со канали и прсти светилки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне