• Свеж
Фрески јакни за жени Жени Гроздобер Копче Надолу Потресени Краток Тексас Жан Јакна Палто Со џеб жан јакна Жени Сина

Фрески јакни за жени Жени Гроздобер Копче Надолу Потресени Краток Тексас Жан Јакна Палто Со џеб жан јакна Жени Сина

DEN 367.68

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 86см/33.86" ракав : 57СМ/22.44" ДОЛЖИНА : 48см/18.90" . Големина : М Биста : 90см/35.43" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 49см/19.29". Големина : Л Биста : 94см/37.01 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 50см/19.69". Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Ракав : 60cm/23.62 " Должина : 51cm/20.08". Големина : XXL Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 52cm/20.47". Големина : XXXL Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 53cm/20.87". Големина : XXXXL Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 54cm/21.26". Големина : XXXXXL Биста : 114cm/44.88" ракав : 64cm/25.20 "Должина : 55cm/21.65" Женски Јакни. Жените Гроздобер Копче Надолу Потресени Краток Тексас Жан Јакна Палто Со Џеб ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината . Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни, тексас фармерки итн .3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Есенски Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Стил : Мода, Каузалност што добивате : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне