• Свеж
Фланелни Кошули ЗА Жени Божиќни Маици Со Кратки Ракави За Жени Обична Блуза Кошули За Вратот На Екипажот Туника Основни Цветни Печатени Маици Божиќни Врвови Порто?

Фланелни Кошули ЗА Жени Божиќни Маици Со Кратки Ракави За Жени Обична Блуза Кошули За Вратот На Екипажот Туника Основни Цветни

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Женски Маици За Печатење Летни Гроздобер Кратки Ракави Памучни Графички Печатени Маици Врвови Маици За Жени Летна Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : V вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Кошули. Материјал : Женски блок Во Боја кратки ракави врвови, материјалот вклучува памук,полиестер и спандекс,пријателски за вашата кожа, мека и удобна. Карактеристики : Краток ракав, дизајн на блок во боја,детали со пруги, секојдневен лабав стил.вратот на екипажот. Моден Натпревар : Совршен За спарување со фармерки,панталони, нозе. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. Изгледајте повеќе мода и шик. Повод : Погоден За Дома/Работа/Трчање/Патување/Шопинг/Секојдневно Носење и други прилики. Блокот во боја и дизајнот со пруги го прават овој туника со Кратки ракави да изгледа покоординирано. Топло Потсетување : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило.Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашите производи пред да купите, а не табелата со големини На Амазон.Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне