• Свеж
Дизни Лило Бод Краток Ракав 3д Печатени Маици Врвови Улична Облека Краток Ракав За Деца

Дизни Лило Бод Краток Ракав 3д Печатени Маици Врвови Улична Облека Краток Ракав За Деца

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне