• Свеж
Фустани За Женски Женски Цветни Дерс Елегантен Фустан Без Грб Без Ракави Долга Плажа

Фустани За Женски Женски Цветни Дерс Елегантен Фустан Без Грб Без Ракави Долга Плажа

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Женски Цветен Фустан Елегантен Без Ракави Без Грб Плажа Долг Фустан Карактеристики : Моден дизајн, Сосема Нов,квалитетен! Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Декорација На Полиестер : Нема Лента За Шаблони : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 € Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size USUKEUBust Waist Length XL101440100cm-102cm/39.4"-40.1"78cm/30.7"129cm/50.8"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm-102cm/39.4"-40.1"Waist : 78cm/30.7"Length : 129cm/50.8" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 84см-88см/33.1"-34.6" Половината : 66см/25.9" Должина : 126см/49.61"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см-92см/34.6"-36.2" Половината : 70см/27.5" Должина : 127СМ/50.0"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 94см-98см/37.0"-38.6" половината : 74см/29.1" должина : 128см/50.39"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 100см-102см/39.4"-40.1" половината : 78СМ/30.7" ДОЛЖИНА : 129см/50.8" ● карактеристики : тркалезен /в врат,краток ракав,страничен сплит,Секојдневен фустан на долга плажа,макси фустан со Џебови,лабава fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу. Ткаенината е удобна и еластична. Лесно се облекуваат нагоре и надолу. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. ®Прилика : Одличен долг макси фустан за жени Секојдневен /Плажа /Забава /Дневно /Канцеларија /Свечена/ Дома/Одмор / вечера датум.Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне