• Свеж
Урбини тури систем за патувања

Урбини тури систем за патувања

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Тури го прави неверојатно лесно да се донесе бебето за возење. Овој комплетен патнички систем вклучува седиште за автомобили за новороденчиња во Урбини и целосно опремениот шетач на Тури со лесен тури кој има седиште за лепење, држач за отстранлив чаша, визир на сонцето и на компактен преклоп. Подготвено е да се тркалате кога сте. Лесна, стилска, комплетна. Светот чека! Систем за патувања во Урбини Тури, пријатно компактен систем за патувања, карактеристики : ултра-компактен чадор во стилот на чадор. Вклучува седиште за автомобили за новороденчиња со ливчиња што ги држи децата до 35 фунти. Лесна рамка. Седиште за лекување со повеќе позиции. Отстранлив детски лента за рака. Безбедност на 5 точки со влошки за удобност. Затегнување на Сонцето. Држач за отстранлив чаша. Седиште за лекување со повеќе позиции. Пространа корпа за складирање. Предни тркала за суспензија. Карактеристики на седиштето за новороденчиња во Урбини Петал : Наменето само за употреба на задната страна, за новороденче од 4-35 фунти и високи до 35 ". Состаноци и/или го надминува американскиот стандарден FMVSS213. Вклучува поддршка на телото и отстранлив вметнување на пред-позиција. Индикатор за подножје на база 2-позиција за да се потврди дека седиштето на автомобилот е инсталирано на правилно ниво. Лесно за употреба, вградено заклучување Исклучено помага да се обезбеди тесна инсталација на базата на седиштето на автомобилот на автомобилот. Супер лесен дизајн, тежи помалку од 8 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне