• Свеж
Каролини Богатства ЦК7435ДДМ Браун француски булдог Во Када Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЦК7435ДДМ Браун француски булдог Во Када Јадење Сушење Мат, 21

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства ЦК7435ДДМ Браун француски булдог Во Када Сад Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични француски булдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне