• Свеж
Трговска марка ликовна уметност изгрејсонце платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност изгрејсонце платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „изгрејсонце“ платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне