• Свеж
Замрзнато Дете Девојка Памук Спиење

Замрзнато Дете Девојка Памук Спиење

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Кој е нејзиниот омилен Филм На Дизни на сите времиња? Совет : Замрзнато е и нејзините омилени ликови се прикажани на овој дводелен комплет за пижами за спиење. Вклучува Маица и панталони. Маица : Врат на Екипажот; детали за контрастно печатење; кратки ракави. Панталони : Еластичен струк; целокупно печатење; врзан раб. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Памучните јп не се отпорни на пламен. За да им помогнете на децата да бидат безбедни, памучните пј секогаш треба цврсто да се вклопат. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне