• Свеж
Декор За Аквариум На Растенијата глофиш, Виолетова И Зелена Средина, Флуоресцентна Под Сина ЛЕД Светлина

Декор За Аквариум На Растенијата глофиш, Виолетова И Зелена Средина, Флуоресцентна Под Сина ЛЕД Светлина

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Glofish® декоративните аквариумски растенија се совршен начин за брзо претворање на секој аквариум во извонредна Средина На Глофиш. Овие растенија се дизајнирани да создадат подводна земја на чудата за вашите флуоресцентни риби и убаво да се истакнуваат под сините LED светла. Вашите пријатели и семејство ќе сакаат да го гледаат Вашиот декор На Глофиш како оживува под осветлување На Глофиш. РАСТЕНИЕ ШТО ЈА МЕНУВА БОЈАТА : Глофиш Растенијата флуоресцираат под сини LED светла. БРИЛИЈАНТЕН АКВАРИУМСКИ АКЦЕНТ : Користете Со глофиш сино LED осветлување (продадено одделно) за целосен флуоресцентен ефект. СОДРЖИ : една средна виолетова и зелена пластична фабрика со пондерирана основа. ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Растенијата Од Глофиш доаѓаат во многу различни бои, големини и форми, овозможувајќи лесно прилагодување. ИСКУСЕТЕ ГО ГЛО : Глофиш флуоресцентните риби и додатоци создаваат целосно подводно флуоресцентно искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне