• Свеж
Меридијан Мебел Ад Амара Тафтувана Клупа Без Грб

Меридијан Мебел Ад Амара Тафтувана Клупа Без Грб

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Поканете практичен луксуз во вашиот дом Со Мебел Од Меридијан Ад Амара Тафтувана Клупа Без Грб. Стилизирајте ја оваа глам кадифена тапацирана клупа во подножјето на вашиот кревет, во влезот или користете за шик дополнителни седишта околу вашата трпезариска маса. Неговиот густо амортизиран врв е детален со целокупното тафтување на копчињата и седи на испрскани метални нозе во глам златна завршница. Оваа клупа е понудена во вашиот избор на достапна кадифена боја. Димензии : 48 L x 20.5 W x 19h во. Кадифе тапацир. Цело копче тафтување. Изберете од достапните опции за кадифена боја. Испрскани челични нозе во златна завршница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне