• Свеж
uBoxes Про Подвижни Ќебиња 72 x80 Сина 35lbs doz 2.92 lb E

uBoxes Про Подвижни Ќебиња 72 x80 Сина 35lbs doz 2.92 lb E

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

рубокси неткаени про подвижни ќебиња кои се ефтини по цена и на крајот еднократно употребливиr Qty : Комплет од вкупно 2 ќебиња Rmoving Големина На Ќебето : 72 "x 80" r Color : Сина Со Црна Облога Неткаен боја може да варира во зависност од достапноста во времето на производствоr Weight : 2,92 фунти/Рампа лесен одлично економично решение за еднократни потезиr Need повеќе подвижни ќебиња? Влошките за ќебиња доаѓаат во пакувања со различни големини за продажбар зошто да барате подвижни ќебиња во моја близина кога ќе можете да ги доставите бесплатно?. Евтини подвижни влошки за еднократни потези и рециклирање за проекти за реновирање. Користете на плажа за пикник или однесете на ручек за децата во вашиот омилен парк. Ќебињата за движење со стандардна големина се доволно големи за да се вклопат многу на подлогата со 72"х80". Користете во автомобилот за заштита на миленичиња на автомобилски седишта или во багажникот за транспорт на градинарски предмети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне