• Свеж
Алфа Кери Туш И Бања Масло Богато Со Влага-оз

Алфа Кери Туш И Бања Масло Богато Со Влага-оз

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Препуштете се на вашата кожа и разгалете ги вашите сетила секој пат кога ќе се туширате или капете Со Масло Богато Со Влага Од Алфа кери. Ова лесно масло богато со омекнувачи може да се користи во бања или туш за надополнување и запечатување на влагата, омекнувајќи ја кожата. Деликатниот мирис ве обвива како омекнувачи На Алфа Кери нежно ја галат вашата кожа. Резултатот е мека, мазна, еластична кожа секој пат кога ќе се туширате или капете. Дерматолог препорачува. Ја измазнува И Омекнува Кожата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне