• Свеж
Подобри Трендови Работ Сина Памучна Бања Килим Сет, 17 24

Подобри Трендови Работ Сина Памучна Бања Килим Сет, 17 24

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Оваа е совршена опција ако барате високо издржлив и одржлив килим за бања. Оваа колекција на душеци за бања и комплети за килими вреди да се инвестира понуда од Подобри Трендови. Овие килими ви ја нудат потребната удобност и удобност додека излегувате од кадата. Тие дејствуваат како штит за заштита на нозете од влажни и тврди подови. Функцијата против лизгање ви овозможува безбедно време за капење и бања со автоматско елиминирање на ризикот од падови или лизгање. Исто така, достапноста на неколку дизајни во понудените три кралски бои на сина, мудрец, сива, песок и бела боја. Ние исто така нудиме голема вредност пакети од 2, 3, 4 И 5 Парчиња сетови продадени одделно. Килимот за капење е изработен од 100% памучен материјал кој ја обезбедува неговата издржливост на килимот. Овие се тафтувани килими достапни за разноврсни опсези и намени. Овие реверзибилни килими за памучна бања се одлична опција за зајакнување на удобноста. Овие прекрасни килими за капење можете да ги добиете во три различни кралски бои. Тафтуваниот дизајн го подобрува изгледот на килимот и ги прави попривлечни. Овие треба да се мијат во ладна вода за да се одржи животот подолго. Големина : 3 Парче Сет (17 "х 24" 21" х 34" 24"х 40"). Сина Боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне