• Свеж
Црвен Кап® Женски Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Црвен Кап® Женски Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Ништо не кажува "извршен" побрзо Од кошулата Во Оксфорд. Нашата женска кошула за фустани ве тера да изгледате закопчано со многу малку напор. Меката и удобна ткаенина се спротивставува на брчките и ја отстранува влагата, дозволувајќи ви да изгледате и да се чувствувате свежи под притисок. Со дводелна, свиткана, обложена, јака со копчиња надолу, јарем со врвни зашиени и скроен чаршав за ракави, секогаш ќе бидете облечени за успех. Удобен лев џеб за градите за дополнително складирање. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Кутија набори назад. Одделете два краја парче, врвен јарем. Прилагодени ракав плакета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне