• Свеж
Грејсон Социјална Смешка светска светска екипа на екипажот и шорцеви со 2 парчиња сет, големини 7-18

Грејсон Социјална Смешка светска светска екипа на екипажот и шорцеви со 2 парчиња сет, големини 7-18

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Назад на училиште никогаш не изгледаше толку добро! Оваа девојка со две парчиња сини смешковци, пулвер и кратко поставено од Грејсон Социјал, ќе биде нејзината нова гардероба од суштинско значење. Со разноврсен стајлинг, таа може да го носи како сет или мешавина и натпревар со нејзините омилени маички и хеланки; Опциите се бесконечни. Удобно и ладно, на врвот има огромно вклопување, додека шорцевите имаат влечење на еластична лента за половината за безбедно вклопување. Направено од пријатна француска ткаенина Тери, овој сет на пот е совршен за секојдневна дневна облека. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 џемпер и 1 пар шорцеви. Карактеристики на џемпери : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; графички принт од предната страна; преголем. Карактеристики на шорцеви : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Графички принт на нога. Грејсон Социјална Смешкава светска екипа на екипажот Пулвер и Шортс Облека се поставува за девојчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне