• Свеж
Conusher Skull и Logo Graphic Tee кошули за мажи и големи мажи, пакет

Conusher Skull и Logo Graphic Tee кошули за мажи и големи мажи, пакет

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овој череп за казнување и лого за машка и голема машка графичка маица, пакет со 2 пакувања е сет на одлична вредност. Секој го знае и го сака казнениот. Тој е класичен, и толку жесток, моќен и Курагиос. Темите се направени во удобна, мека ткаенина и се дизајнирани со класичен екипаж и кратки ракави. Носете ја оваа мета самостојно или поставете го под ткаена кошула, одвртена секако и покажете ја својата loveубов кон Punisher. Официјално лиценциран производ. Пакет со 2 пакувања. Меко чувство на рака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне