• Свеж
Oneida vale сет на вилушки за вечера

Oneida vale сет на вилушки за вечера

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Сет од 6 вилушки за вечера, тешка мерачка четкана завршница. Едноставен, но современ изглед на табелата. 18/0 не'рѓосувачки челик. Издржлив и стилски. Машината за миење садови безбедно, никогаш не треба полирање. Сет од 6 вилушки за вечера. Тешка мерачка четкана завршница. Едноставен, но современ изглед на табелата. Висококвалитетно, 18/0 Огледало од не'рѓосувачки челик. Отпорен на оцрнување. Безбедна машина за миење садови. Никогаш не треба полирање. Издржлив и стилски.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне