• Свеж
Crocs Unise Literide Clg

Crocs Unise Literide Clg

DEN 399.20

Од стока
Во продавницата

Оригинално удобно разноврсно иконскиот затнување што започна со удобна револуција низ целиот свет, ирелевантното чевли за удобност, за која сте сигурни дека ќе се в inубувате во ден по ден, класичните затнувачи на Crocs имаат лесен иконски крос утеши во боја за секоја личност и нудат тековна Покана да бидете удобни во вашиот сопствен чевли за крајно топло временски чевли Крокс класичен затнување има вентилирана горна и влечна надворешна плоча за да го направи врвен изведувач на влажно сув-совршен за плажа-но можеме да размислиме за милион Други места ќе сакате да го носите. Иконски класичен затнување со лесен кревет за нозе ве тера да се чувствувате како одење на воздух. Тоа е иконскиот затнување што започна со удобна револуција низ целиот свет . Нерелевантниот чевли за удобност што сигурно ќе се в inубувате во . Крокс класичните затнувачи нудат лесна иконска удобност на кроковите. Повратните ленти за потпетици на потпетици обезбедуваат посигурно вклопување . Овие неверојатно лесни и забавни за носење ве тера да се чувствувате како одење на воздух со удобност и лесно да се чистат .. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне