• Свеж
- Лав За Oneplus Nord N 5G Светкав Паричник Случај, Блинг Светкаво Стп Кожа Патент Флип Шок Отпорен На Удари Картичка Слотови Kickstand Целосен Телефон Покритие Со Ремен За Жени

- Лав За Oneplus Nord N 5G Светкав Паричник Случај, Блинг Светкаво Стп Кожа Патент Флип Шок Отпорен На Удари Картичка Слотови

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Стилската И функционална Футрола За Паричник К-Лав, дизајнирана специјално за жени и девојки кои сакаат нивната футрола за телефон да биде модерна колку што е заштитна. Овој случај е направен од висококвалитетна стп кожа која додава допир на елеганција на вашиот уред додека обезбедува одлична заштита од секојдневно абење. Сјајот блескаво дизајн носи гламурозен допир на вашиот телефон, што го прави навистина издвоен. Треперливите светки му даваат на вашиот случај уникатен и привлечен изглед, совршен за оние кои сакаат допир на искра. Овој случај на паричник не само што изгледа зачудувачки, туку нуди и практични карактеристики. Вградените слотови за картички ви овозможуваат удобно да ја чувате ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, кредитни картички или готовина, елиминирајќи ја потребата да носите посебен паричник. Плус, безбедното затворање на патентот гарантира дека сѐ останува безбедно на своето место. Овој случај не само што обезбедува заштита на целото тело, туку има и функција за удар што ви овозможува да гледате филмови или видеа без раце. Уживајте во омилената содржина во режим на пејзаж без потреба да го држите телефонот. Случајот, исто така, доаѓа со отстранлив ремен, нудејќи дополнителна погодност и безбедност. 1. Сјај Блинг Дизајн : Додадете допир на гламур на вашиот телефон со привлечна искра и блесок на оваа кутија за паричник. 2. Затворање на патент : безбедното затворање на патентот гарантира дека вашиот телефон и скапоцености остануваат безбедни и безбедни во куќиштето. 3. Вградени Слотови За Картички : Носете ги вашите основни картички иds Карти погодно со вградените слотови за картички, одржувајќи ги вашите работи организирани и лесно достапни. 4. Функција за кикстенд : вградениот држач за удари овозможува практично гледање без раце, што го прави совршен за гледање видеа, видео повици или прелистување на интернет. 5. Отстранлив Ремен : ременот што се одвојува нуди лесна преносливост и додава дополнителен слој на безбедност од случајни капки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне