• Свеж
Модвеј Бриџит Целосна Дрвена Платформа Кревет Со Аголна Рамка Во Орев Беж

Модвеј Бриџит Целосна Дрвена Платформа Кревет Со Аголна Рамка Во Орев Беж

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Внесете модерен стил во вашата главна спална соба или декор за гостинска соба со ретро детали и органска organетика на Креветот Со Целосна Платформа Бриџет Тафтувано Дрво. Инспириран од стилот на средината на векот, тапацираната глава на оваа целосна рамка за кревет има класичен дизајн со тафтувани копчиња врамен во богато зрно дрво. Оваа рамка за кревет на платформа е цврст додаток во спалната соба со издржливо дрво, мдф и конструкција на фурнир и аголна рамка од гумено дрво. Елиминирајќи ја потребата за пружина во кутија, овој полн кревет е комплетен со систем за поддршка на дрвени летви, засилен централен зрак и потпорни нозе што го прават траен душек за мемориска пена, латекс, внатрешен извор и хибридни душеци. Потребно е собрание. Полн Кревет Рамка Тежина Капацитет : 601 фунти. РАМКА ЗА КРЕВЕТ ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ-Донесете ретро модерна инспирација во вашата главна спална соба или спална соба за гости со стилот на средината на векот на овој кревет на платформа со современи акценти и жито од органско дрво. ТАФТУВАНА ГЛАВА-целосната глава на оваа рамка за кревет од дрво е обложена со пена, тафтувана со копчиња и тапацирана во ткаенина за да се создаде неутрална позадина за различни стилови на постелнина. РАМКА ЗА КРЕВЕТ ОД ДРВО - оваа рамка за кревет со целосна големина има издржлива конструкција ОД МДФ и фурнир со аголна рамка од гумено дрво, армиран централен зрак и потпорни нозе за зголемена стабилност. НЕ Е ПОТРЕБНА ПРОЛЕТНА КУТИЈА-Комплетна со систем за поддршка на дрвени летви, овој кревет со целосна платформа е трајна основа за душеци за мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. ЦЕЛОСНА РАМКА ЗА КРЕВЕТ НА ПЛАТФОРМА-Ажурирајте ја вашата соба со удобен сон и модерен стил со прилагодлив мебел за спална соба. Потребно е собрание. Димензии : 78 "L x 57" W x 53-63 " H; Ограничување На Тежината : 601 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне